• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku GR2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GR2. Jeżeli chcesz otworzyć plik GR2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GR2
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Granny 3D Format RAD Game Tools

Co to jest plik GR2?

Plik utworzony przez wersję 2 Granny 3D - program służący do tworzenia modeli gier 3D i animacji. Zawiera tekstury 3D, obrazy i kształty. Może być eksportowany i używany w wielu innych narzędziach do tworzenia treści 3D.

Starsze pliki Granny .GRN mogą być konwertowane na pliki GR2 przy użyciu narzędzia grn2gr2.

Jak otworzyć plik GR2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GR2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GR2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GR2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GR2
Inne problemy z plikiem GR2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GR2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GR2:

  • plik GR2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GR2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GR2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik