• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku F64

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem F64. Jeżeli chcesz otworzyć plik F64, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku F64
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Floating Point Raw 64-bit IEEE Data N/A

Co to jest plik F64?

Zawiera 64-bitowe wartości zmiennoprzecinkowe reprezentujące fale dźwiękowe

Jak otworzyć plik F64?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku F64 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi F64 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem F64 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik F64
Inne problemy z plikiem F64

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem F64 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami F64:

  • plik F64 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku F64 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik F64 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik