• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku EGG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem EGG. Jeżeli chcesz otworzyć plik EGG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku EGG
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ALZip EGG Compressed Archive Format Autodesk

Co to jest plik EGG?

Skompresowane archiwum utworzone przez ALZip, program do kompresji i dekompresji plików. Zapisany w zastrzeżonym formacie, ale można go pobrać na platformach Windows, Mac i Linux przy użyciu oprogramowania ALZip. Może obejmować szyfrowanie i ochronę hasłem w celu zabezpieczenia archiwum.

Format EGG zawiera także inteligentne techniki kompresji dla tworzenia mniejszych plików. Obsługuje również Unicode, a zatem jest użyteczna dla wielojęzycznych archiwów.

Format EGG został wprowadzony do wersji 8 ALZip.

Jak otworzyć plik EGG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku EGG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi EGG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem EGG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik EGG
Inne problemy z plikiem EGG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem EGG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami EGG:

  • plik EGG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku EGG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik EGG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik