• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku CL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CL
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconUtils Mouse Cursor Library Format Aha-Soft

Co to jest plik CL?

Plik kursora Windows utworzony przez IconUtils, pakiet oprogramowania służący do edytowania ikon i kursorów systemu Windows. Przechowuje kolekcję kursorów Windows (.CUR), która może być używana do stylizacji wyglądu kursora myszy systemu Windows.

Pliki CL mogą być otwierane przez ArtIcons Pro, inną aplikację do edycji ikon i kursora opracowaną przez firmę Aha-Soft.

Jak otworzyć plik CL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CL
Inne problemy z plikiem CL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CL:

  • plik CL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik